TOVAR V AKCII

KONTAKTY

EVMED, s.r.o.
predaj@predajkozmetiky.sk
tel: 0917 33 66 95

ekonomická agenda

 

V ponuke máme profesionálnu kozmetiku

 

 

 


KOZMETIKA GUINOT - strana 3

 

Za to, že je GUINOT svetovým lídrom v profesionálnom ošetrení pleti vďačí značka najmä tímu odborníkov z Výskumného a vývojového centra GUINOT v Paríži a ich práci zameranej na pokrok a inovácie. Tento tím odborníkov zanietene pracuje na výskume a vývoji nových aktívnych zložiek, ktoré sú schopné prenikať do pokožky čo najhlbšie a prispievať tak čo najúčinnejšie k revitalizácii a omladeniu pokožky.

 

Guinot laborátoriá sú jedným z mála kozmetických závodov na svete, ktoré získali certifikát ISO22716 o správnej výrobnej praxi, ktorý zaručuje, že prípravky sú vyrábané v súlade s najprísnejšími kvalitatívnymi a bezpečnostnými normami, týkajúcimi sa čistoty prostredia, čistoty vody, premeriavania a eliminácie akýchkoľvek škodlivých látok v produktoch.

 

Všetky produkty Guinot sú bez parabénov, GMO a nie sú testované na zvieratách. Za účelom testovania účinkov svojich technológií a produktov vyvinul Guinot testovací salón v rámci svojho Výskumného a rozvojového centra. Všetky činnosti spojené s výrobou či balením produktov sú v súlade s ekologickými a etickými regulami a ochrana životného prostredia zostáva jednou z hlavných priorít firmy Guinot.

 

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 35,00 eur

skladom


 

naša cena 72,00 eur

skladom


 

naša cena 75,00 eur

skladom


 

naša cena 100,00 eur

skladom


 

naša cena 68,00 eur

skladom


 

naša cena 66,00 eur

skladom


 

naša cena 63,00 eur

skladom
novinka


 

naša cena 40,00 eur

skladom


 

naša cena 32,00 eur

skladom


 

naša cena 52,00 eur

skladom
novinka


 

naša cena 57,00 eur

skladom


 

naša cena 24,00 eur

skladom


 

naša cena 24,00 eur

skladom


 

naša cena 45,00 eur

skladom


 

naša cena 46,00 eur

skladom


 

naša cena 42,00 eur

skladom


 

naša cena 38,00 eur

skladom


 

naša cena 42,00 eur

skladom


 

naša cena 37,00 eur

skladom


 

naša cena 60,00 eur

skladom


 

naša cena 28,00 eur

skladom


Už 40 rokov uplatňuje firma Guinot svoju filozofiu a  vedomosti v 11 000 kozmetických salónoch v 70 krajinách sveta. Vedúca pozícia firmy na kozmetickom trhu je ovocím úzkej spolupráce s kozmetičkami v salónoch firmy Guinot. Značka si svoje postavenie zaistila vyvinutím ošetrení s blahodárnym vplyvom na ženy. Úzka spolupráca s kozmetickými salónmi umožnila firme vyvinúť ošetrenia a zariadenia na zlepšenie poradenskej schopnosti a know-how kozmetičky - profesionálky na krásu.

Len vo Francúzsku poskytuje firma klientkám Guinot protokolárne ošetrenia a  produkty v 1680 kozmetických salónoch. Nepochybne má vedúcu pozíciu s viac než 50% účasťou na kozmetickom trhu. Rodina Guinot je rozvojovým partnerom kozmetickej profesie so silným potenciálom, nakoľko individualizované ošetrenia sú trendom budúcnosti a ašpiráciou pre dnešné ženy.

AKTÍVNE ZLOŽKY KOZMETICKÝCH PRÍPRAVKOV 

 

V 1986 začal Jean Mondin spolupracovať s biologickým oddelením profesora Raichvarga v nemocnici v Cochin. Cieľom tejto spolupráce bolo overiť účinnosť výživného komplexu na pokožke so silnými popáleninami. Tento výskum a spoločná práca viedli k vyvinutiu legendárneho „Komplexu Bunkového Života“ (Výživný komplex nevyhnutný pre život a obnovu buniek pokožky). Firma Guinot okamžite použila tento komplex v kréme na tvár „Longue Vie“ (Dlhý Život) – Krém obnovujúci mladosť pokožky -  prvá generácia produktov na ošetrenie pokožky, založená na blahodárnom vplyve tohoto účinného výživného komplexu.

Jean-Daniel Mondin použil farmaceutické metódy v kozmetickom priemysle. Výskumné & Rozvojové centrum značky Guinot sa vždy zameriavalo na vytvorenie aktívnych zložiek, ktoré sú schopné obzvlášť preniknúť do hĺbky pokožky. Niet pochybností o tom, že za touto orientáciou stojí lekárske pozadie vedenia firmy Guinot.

Čím vzácnejšie sú aktívne zložky, tým viac  dokážu preniknúť do hĺbky pokožky....
Toto jednoznačne potvrdzuje tendenciu nezvratného priblíženia sa kozmetických výrobkov lekárskemu a farmaceutickému svetu. Túto tendenciu sleduje aj firma Guinot svojim fantastickým rozvojom.

Njc3ZT